SLUŽBY - https://minilab.sk

MENU
Prejsť na obsah
Fujifilm Frontier 330 - špičkový digitálny minilab
Čo je FDi?
Spoločnosť Fujifilm je zastúpená na celom svete sieťou fotospracovateľských prevádzok Fujifilm Image Servis a Fujifilm Digital Imaging. Prevádzky Fujifilm Image Servis sú značkové, plne kvalifikované odborné pracoviská na spracovanie fotografických materiálov. Fujifilm Digital Imaging pracoviská navyše zastupujú spracovanie fotografií digitálnou cestou. Tento systém je založený na bezkonkurenčnej kvalite digitálnych minilabov Fujifilm Frontier.
S nástupom digitalizácie spoločnosť Fuji Photo Film Co. vytvorila nový digitálny systém spracovania obrazu, ktorý integruje digitálny záznam obrazu (fotoaparáty rady FinePix) a digitálne spracovanie už zaznamenaného obrazu (minilaby Frontier). Spoločnosť Fujifilm celosvetovo zaviedla novú sieť fotospracovávateľov prevádzkujúcich minilaby Frontier. Všetky takéto prevádzky používajú označenie Fujifilm Digital Imaging (FDI). Tieto prevádzky disponujú vybavením zodpovedajúci stanovenému štandardu. Na základe možností minilabov Frontier sú prevádzky FDI schopné poskytovať zákazníkom širokú škálu služieb spracovania fotografií z digitálnych médií i klasických filmov.
Služby FDi
Fujifilm digitálne technológie umožňujú výrobu fotografií nielen z filmu ale aj zo všetkých dostupných médií. Fotografie sú vyrábané na vysoko kvalitný fotografický papier Crystal Archive. Crystal Archive papier má unikátnu obrazovú stálosť, takže Vaše fotografie vyrobené na ňom Vám nevyblednú.

Každý minilab vám okrem iného ponúka:

Spracovanie fotografií do 1 hodiny a skôr je služba ktorú ponúka každý FIS a FDi.
Digitálne úpravy obrazu umožňujú doteraz nevídané korekcie v jase, ostrosti, kontraste i farebnom podaní.
Indexprint Vám umožňuje ľahšiu archiváciu a náhľad. Na jednej fotografii máte zmenšené všetky zábery z filmu, alebo iného média. Je využívaný hlavne pri archivácii a doobjednávkach.
Fujicolor CD je služba, ktorá ponúka archiváciu (to znamená nejčastejšie naskenovanie a uloženie) Vašich obrázkov na CD. Obrázky sú uložené spolu s jednoduchým, ale výkonným prehliadacím programom, ktorý vám umožní odoslať fotografie e-
mailom priateľom, vytvárať prezentácie, alebo len veľmi prehľadné obrázky archivovať vo Vašom PC. Pri doobjednávaní fotografií už stačí len priniesť do zberne Fujicolor CD. Fujicolor CD môžete naviac prehrávať vo vhodných DVD prehrávačoch a prezerať si svoje fotografie na TV obrazovke.
Retušovanie fotografií, odstránenie škrabancov zo zničených negatívov. Vätšina digitálnych minilabov siete FDI využíva systém elektronického odstranenia škrabancov, fotografiu je ďalej možné nechať doretušovať aj ručne. Z Vašich poškodených negatívov Vám preto vždy zhotovíme perfektné fotografie bez akýchkoľvek problémov.
Odstránenie červených očí už nieje žiadnym problémom. Pokiaľ sa na Vašom obrázku vyskytne tento nežiadúci efekt, môžeme Vám ho ľahko odstrániť.
Výrezy z obrázka sú vďaka digitálnemu spracovaniu ľahkou operáciou. Na požiadanie zákazníka vytvoríme akýkoľvek výrez, s možnosťou aj mimoosového výrezu. Okrem výrezov vieme aj narovnať „padajúcí” horizont.
Špeciálné úpravy môžu dodať Vašim fotografiám pútavu podobu. Portrétne obrázky dokážeme zmäkčiť soft-filtrom, nočné fotografie sa stanú atraktívnějšími použitím hviezdicového filtra. Zle zaostrené obrázky sa pokúsime doostriť.
Kalendár z Vašich obrázkov môže byť vhodným darčekom nielen pre priateľov a blízkych. Na výber máte množstvo rôznych druhov a štýlov. Kalendár preto bude plne zodpovedať Vašim predstavám.
Album print je ďalšia možnosť, ako zatraktívniť archiváciu Vašich fotografií. Na veľkom formáte papiera (A4 alebo aj väčšom) umiestníme niekoľko Vašich obrázkov. Takto pripravené album-printy možno archivovať vo vhodnom albume.
Ozdobné rámčeky vhodne doplnia Vašu fotografiu. Sami si vyberiete, ktorý rámček nejlepšie doplní Vašu fotografiu. Niektoré rámčeky naviac umožňujú doplnenie fotografie textom, pričom vznikne vhodný darček k významným životným jubileám.
Priania, oznámenia, pohľadnice, vizitky či PF zhotovíme doslova na počkanie. Je len na Vás, aký formát fotografie si zvolíte. Rovnakou technológiou doplníme Vašu fotografiu textom, aby napríklad lepšie vynikla na titulnej stránke Vášho fotoalbumu.
Pamäťové média - vieme vyrobiť fotografie zo všetkých pamäťových médií dostupných na trhu
Formáty súborov
naše digitálne minilaby podporujú všetky obvyklé formáty súborov. Automaticky spracujeme súbory vo formátoch JPEG, BMP (Windows), TIFF (bez LZW a alfa kanálov) v 24 bitovej farebnej hľbke. Použitie ostatných formátov je vhodné dohodnúť s odborným pracovníkom v FDI, vieme zhotoviť PSD, EPS, GIF a dalšie.

Možnosť byť pri spracovaní fotografií je výhodou, ktorú Vám ponúknu v každom minilabe FDi. Môžete tak priamo ovplyvniť kvalitu, farebné podanie, či výrez každého obrázku. Dohodnite si termín, ktorý Vám vyhovuje a sami sa presvedčte o maximálnej starostlivosti, ktorá je Vašim fotografiám venovaná.
Návrat na obsah